Refufest 2018

„Slyšte rytmus bubnů, smích dětí a nápaditost cizích zvuků. Přivoňte si ke koření a pochoutkám z celého světa. Poslouchejte příběhy o vzdálených místech a dlouhých cestách, vykořeněných a znovu zakořeněných v nových zemích, někdy příjemně a někdy méně. Sdílejte životní zkušenosti prostřednictvím lidských knihoven, fotografií, virtuální reality a filmů. Mluvte univerzálním jazykem tance a hudby. Nechte se unést barvou, láskou a rozmanitostí!

Toto vše je Refufest. Festival, který slaví každou lidskou bytost a uznává pozitivní dopad migrace a integrace. Je to oslava naděje, jednoty a solidarity. Snažíme se vyvrátit negativní názory na uprchlíky a individuály, kteří hledají azyl, v duchu oslav a spojení.

Už 13. ročník festivalu se bude konat 8. a 9. června 2018 v Kampus Hybernska, která je oázou v centru Prahy. Festival sdružuje lidi ze všech věkových skupin a zázemí k zažití talentů a kulturních příspěvků migrujících a uprchlických komunit prostřednictvím médií jako tanec, hudba, umění a jídlo.“

Bubnovat budeme v časech 12:45-13:30 a pak 14:15-15:00. Těšíme se na Vás!

Be Sociable, Share!

    « »